Гері Ілліс із Google відповідає на запитання, чи може зміна платформи веб-хостингу мати негативний і тривалий вплив на SEO

Гері Ілліс із Google відповів, чи може зміна платформи веб-хостингу призвести до негативних наслідків для рейтингу та SEO. Це резонне запитання, оскільки перенесення сайту на новий веб-хост включає численні технічні фактори, які можуть піти не так і мати миттєвий негативний ефект.

Що передбачає зміна хоста веб-сайту?

Зміна веб-хостингу може бути складною, але якщо сайт є звичайним сайтом WordPress, перехід на новий хост відносно простий, особливо якщо ви використовуєте плагіни.

Але навіть виконати міграцію вручну не так вже й важко, якщо ви вже знайомі з адмініструванням бази даних веб-сайту за допомогою таких програм, як phpMyAdmin, і знаєте, як користуватися програмним забезпеченням SFTP.

Гері Ілієс’ відповідь стосується виконання “за книгою” що насправді досить багато, і може бути надзвичайно важко, якщо ви ніколи раніше цього не робили.

Чи зміна хостингу сайту впливає на SEO?

Поставлене запитання:

“Моя компанія розглядає можливість зміни хоста для нашого веб-сайту. Чи матиме зміна негативний і тривалий вплив на наші рейтинги SEO?”

Ґері Ілліс із Google’ відповів:

<цитата>

“Якщо ви робите все згідно з правилами, тобто веб-сайт продовжує працювати, а фактичний час простою мінімальний, зміна хостів не матиме негативного впливу на ваші сторінки’ рейтинги в результатах пошуку Google”

Дві речі, про які слід пам’ятати

Гері Ілліс’ відповідь припускає, що новий веб-хост так само хороший, як і стара платформа веб-хостингу. Очевидно, що зниження версії веб-хостингу може призвести до незначних чи серйозних негативних наслідків.

Ґері зазначив два фактори, про які слід пам’ятати:

<ол>

  • Домен веб-сайту вирішує
  • Час простою мінімальний
  • 1. Веб-сайт можна вирішити

    Це посилання на те, як доменне ім’я перекладається на IP-адресу, яка відповідає тому, де розміщено сам веб-сайт. Зазвичай це означає отримання інформації про сервери імен (NS) із нової платформи розміщення веб-сайтів, де знаходяться файли сайту, та оновлення в реєстратора доменних імен. Крім того, запис A (запис адреси) має відображати правильну IP-адресу для нового простору веб-хостингу (та інші записи, пов’язані з електронною поштою).

    2. Час простою мінімальний

    Вірте чи ні, ваш веб-сайт може бути недоступним тижнями, і він не втрачатиме назавжди рейтинги, якщо, коли він повернеться, усе буде таким же, як і раніше. Я знаю це з особистого досвіду, оскільки керую веб-сайтами 25 років. Наприклад, було кілька разів, коли той чи інший мій веб-сайт виходив з ладу через збій жорсткого диска на спеціальному веб-хостингу, неправильні налаштування, що спричиняли 500 помилок, і через необхідність перевести веб-сайт у автономний режим, щоб виправити зламані файли.< /p>

    Сайт може відновлюватися після простою тижнями, і з мого досвіду’Google знадобиться кілька тижнів, щоб повторно сканувати та додати всі веб-сторінки назад на сторінки результатів пошукової системи (SERP).

    Слухайте відповідь на YouTube на 7:58 хвилині:

    Залишити відповідь